Lancering: vernieuwd Mystery Shopping Platform

Na de grote update aan het dashboard voor onze opdrachtgevers was het platform voor onze mystery shopping community aan de beurt. Werkelijk álles is verbeterd. Lees hier alles over de nieuwe look en functies van het platform.

Wie al langer mystery shopper is bij Secret View weet dat ons platform al vele vormen heeft aangenomen. Van simpel maar effectief tot het technisch hoogstandje dat we nu in gebruik nemen. Met feedback van onze community voeren we continu verbeteringen door, maar nu is ’t wel een hele grote! Dus, laten we beginnen. Wat is er nieuw voor jou als mystery shopper?

  • Opdrachten zoeken op kaart
  • Mijn opdrachten
  • Wallet
  • Kenniscentrum
  • Work in progress: algoritme

New Dashboard Secret View

Daarnaast is het hele platform voorzien van een fris, nieuw design. We vertellen je over elke vernieuwing zodat je helemaal up-to-date bent!

Opdrachten zoeken op kaart

Niet meer zoeken in de lange lijst van beschikbare opdrachten, maar gewoon in Google Maps. Met deze integratie is het voor jou mogelijk om in een omtrek naar keuze vanaf jouw huis, werk, of andere plaats te zoeken naar mystery shopping opdrachten. Vooral in deze tijd wel handig als je niet te ver wilt reizen. Dus: voeg jouw gebieden toe, stel een radius in en zoek op de kaart wat er voor jou beschikbaar is. Superhandig!

Opdrachten Zoeken op Kaart Secret View Platform

Mijn opdrachten

Voorheen navigeerde je tussen verschillende pagina’s om jouw aanmeldingen, je selecties, je uitnodigingen en je ingeplande opdrachten te zien. Best een hoop klikwerk dus. Nu is alles gebundeld op één pagina. Lekker overzichtelijk en veel makkelijker te navigeren. Je vindt alle opdrachten waar jij iets mee te maken hebt op één pagina én een overzicht van alle opdrachten die je ooit hebt uitgevoerd. Dat laatste is brand new en geeft jou en ons inzicht de ervaring die je hebt opgebouwd binnen de community.

Wallet

It’s all about the money, money, money! Niet echt natuurlijk, maar het is wel belangrijk dat het betaalproces vlekkeloos verloopt en jij een goed overzicht hebt. Daarom hebben wij de online portemonnee sterk verbeterd. Het is nu mogelijk om inzicht te krijgen in je totale verdiensten bij Secret View, de beloning van iedere opdracht en de eventuele terugbetaalverzoeken vanuit ons.

Kenniscentrum

Over de jaren heen hebben we heel wat ervaring opgedaan (meer dan 50.000 mystery shopping opdrachten!). Met behulp van de community wordt onze kennis continu groter en die delen we graag. Het Kenniscentrum is een plek die je toegang geeft tot alle informatie die je nodig hebt om je op en top voor te bereiden op mystery shopping opdrachten. We hebben e-learnings op verschillende niveaus gemaakt die je op weg helpen om een geweldige mystery shopper te worden. Daarnaast vind je in het Kenniscentrum alle antwoorden op brandende vragen en de mogelijkheid om contact met ons op te nemen als je er even niet uit komt.

Kenniscentrum Platform Secret View

Algoritme

Niet zichtbaar, wel belangrijk: het selectie-algoritme. Om onze opdrachtgevers te voorzien van de beste en meest geschikte mystery shopper voor iedere opdracht voeren wij handmatige selectieprocessen uit. Heel belangrijk maar ook tijdrovend. Daarom bouwen wij aan een algoritme dat ons team adviseert over de selectie van de meest geschikte mystery shopper. Zo kan ons team ook meer aandacht geven aan andere werkzaamheden om onze service en het platform te blijven verbeteren! Het algoritme bevindt zich nu nog in de eerste fase en zal langzaam maar zeker belangrijker worden in onze processen. To be continued!

---

We hebben deze updates aan de hand van feedback van onze community doorgevoerd, maar kunnen altijd nieuwe feedback gebruiken. Daarom horen we graag wat je vindt van deze verbeteringen! Ben je nog geen mystery shopper? Schrijf je dan snel in en check welke opdrachten we in jouw omgeving hebben!